STREFA MOICH PROJEKTÓW
zobacz projekty mebli kuchennych
big left arrow
kuchnie schmidt w 2012 roku

2012

Kuchnie Schmidt w Polsce zmieniają lokalizację. Od listopada zapraszamy do Salonu przy ulicy Kwiatowej 3/3 w Poznaniu.

kuchnie schmidt w 2009 roku

2009

Kuchnie Schmidt otrzymują certyfikat PEFC (Programme for the Endorsement Certification schemes).

kuchnie schmidt w 2008 roku

2008

SALM szóstym największym producentem w Europie. Jako pierwszy i jedyny producent kuchni w Europie otrzymuje trzy certyfikaty: ISO 9001 (zarządzenia jakością), ISO 14001 (zarządzenia środowiskowe) i OHSAS 18001 (bezpieczeństwo i higiena pracy). Wyróżnienia te dowodzą, że firma SALM ma zrównoważony rozwój wpisany w geny!

kuchnie schmidt w 2007 roku

2007

Dobry rok, który charakteryzuje się 13,6% wzrostem obrotów (295 mln funtów). SALM inwestuje w powiększenie zakładu produkcyjnego w Sélestat o 23 000 m2. Modernizacja salonu Schmidt Kuchnie w Poznaniu! Nowe wnętrza, najnowsze kolekcje Kuchni Schmidt oraz dostępna pełna oferta produktów Schmidt.

kuchnie schmidt w 2006 roku

2006

Anne Leitzgen przejmuje od Matki - Antonii Leitzgen stanowisko Przewodniczącej SALM. Firma nabywa budynek przemysłowy w Ste Croix aux Mines, aby przekształcić go w studio fotograficzne oraz centrum szkoleniowe. Skonsolidowane obroty firmy wynoszą 260 mln funtów.

kuchnie schmidt w 2005 roku

2005

Nowe trendy, nowe style, nowe kolory! Do tego idealnie dobrane detale i ułatwienia. Powstaje 40 nowych projektów kuchni dla większego zadowolenia Klientów. W maju 2005 r. ma miejsce otwarcie pierwszego Centrum Porad Schmidt w Como (Włochy).

kuchnie schmidt w 2004 roku

2004

Schmidt Kuchnie wypuszczają na rynek linię łazienek i elementów do przechowywania. Obrót firmy wzrasta do 200 mln euro rocznie, firma zatrudnia ponad 1200 osób. Otwarte zostają nowe punkty sprzedaży na całym świecie, w tym: w Chinach, Maroku, Rosji, a nawet w Australii.

kuchnie schmidt w 2001 roku

2001

Zakład w Sélestat powiększa swoją powierzchnię do 34 000 m2. Mieści się w nim jedna z największych linii produkcyjnych blatów w Europie. Obserwuje się rozwój linii Jumbo oraz linii Maxi. Kuchnie Schmidt w centrum swego zainteresowania stawiają ergonomię i komfort, oddając konsumentom meble o idealnej wysokości, dopasowane do potrzeb.

kuchnie schmidt w 2000 roku

2000

SALM rozpoczyna produkcję stołów i krzeseł. Zakład mieści się w Châtenois.

kuchnie schmidt w 1998 roku

1998

Audycja telewizyjna o Kuchniach Schmidt.

kuchnie schmidt w 1997 roku

1997

Pierwsze Forum Europejskie w Strasburgu: handlowcy, dostawcy i oddziały SALM spotykają się w Pałacu Kongresowym, gdzie na powierzchni 3 400 m2 przedstawione zostają nowości. Przyznany zostaje Certyfikat ISO 9001.

kuchnie schmidt w 1995 roku

1995

Umiera Karl Leitzgen. Zarząd spółki zostaje przejęty przez Antonię Leitzgen, która zostaje Przewodniczącą SALM oraz Jeana-Marię Schwaba - Dyrektora Zarządzającego. W Colmar (Francja) zostają przedstawione nowości produktowe Schmidt w ramach spotkania handlowców z całego obszaru Europy.

kuchnie schmidt w 1992 roku

1992

Udział w Targach Meblowych w Kolonii.

kuchnie schmidt w 1991 roku

1991

Kuchnie Schmidt kontynuują swoje kampanie reklamowe, z trzema nowymi reklamami (łącznie z dobrze znaną kampanią "tarte a la creme" - ciasto z kremem). Sklepy przystrojone zostają w rocznicowe torty. Firma zatrudnia 7740 pracowników.

kuchnie schmidt w 1990 roku

1990

Założenie firmy dystrybucyjnej w Skandynawii.

kuchnie schmidt w 1988 roku

1988

Po przejęciu firmy Schmidt Küchen w Türkismühle w Niemczech, SALM zyskuje pozycję na niemieckim rynku. W tym okresie firma posiada 3 zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 90 000 m2, zatrudnia 600 pracowników i osiąga zyski rzędu 65 mln funtów.

kuchnie schmidt w 1987 roku

1987

Inwestycje przemysłowe doprowadzają do rozpoczęcia budowy drugiego zakładu w Sélestat (Francja) o powierzchni 15 000 m2. Zakład otwarty w 1989 r. zostaje przeznaczony do malowania i prac wykończeniowych przy meblach. Kuchnie Schmidt docierają do Anglii.

kuchnie schmidt w 1983 roku

1983

Powstaje SALM (Société Alsacienne de Meubles). Firma zatrudnia 270 pracowników i osiąga 19 mln funtów obrotów.

kuchnie schmidt w 1976 roku

1976

Pierwsze elementy kuchenne schodzą z linii produkcyjnej.

kuchnie schmidt w 1967 roku

1967

Ślub Antonii Schmidt i Karla Leitzgen daje początek okresowi intensywnego rozwoju firmy. Państwo Leitzgen przejmują zakład w Liepvre.

kuchnie schmidt w 1959 roku

1959

Założenie firmy w Liepvre w Alzacji we Francji. Powstaje pierwszy zestaw mebli kuchennych. Firma zatrudnia 57 pracowników.

kuchnie schmidt w 1946 roku

1946

Firma rozszerza swoją ofertę o produkcję mebli. Hubert Schmidt przenosi firmę do Türkismühle w zagłębiu Saary, wtedy jeszcze we Francji.

kuchnie schmidt w 1934 roku

1934

Hubert Schmidt w wieku 27 lat zakłada swoją pierwszą firmę, która specjalizuje się w budowie domów.

big right arrow
left arrow

ETAPY TWOJEGO ZAMÓWIENIA

salon mebli kuchennych poznań arrow bottom

Powitanie
Zapraszamy do Centrum Doradztwa Schmidt

Witamy w Salonie Kuchni Schmidt. Państwa ciekawość została pobudzona; oglądając meble Schmidt odkryliście ich zalety, serie nastrojów, szereg modeli i kolorów. Nasz Doradca w salonie pomoże Państwu wybrać odpowiednią kuchnię. Zaufajcie mu, a marzenia o idealnej kuchni zmienią się w rzeczywistość.

więcej...

nowoczesne meble kuchenne arrow left

Styl
Odkryj Schmidt

Przyszedł czas na pracę Naszego Doradcy. Powinien on dokładnie poznać Państwa gust oraz oczekiwania, dlatego powiedzcie mu o wszystkich Waszych pomysłach. Doradca zaprojektuje dla Państwa kuchnię dopasowaną do Waszych potrzeb, stylu życia i zadań, które będzie miała spełniać. Czas spędzony z Doradcą z pewnością nie będzie czasem straconym i zaowocuje idealną kuchnią.

więcej...

wycena mebli kuchennych arrow bottom

Wycena
Dokonaj wyboru elementów

Nasz Doradca przedstawi Państwu schemat kuchni - wstępny szkic, dzięki któremu zobaczycie jak będzie wyglądać Wasza kuchnia. Przygotowane próbniki, pozwolą Wam w Salonie wybrać odpowiadającą Państwu kolorystykę kuchni oraz szereg szczegółów dotyczących jej funkcjonalności. Doradca zapozna Państwa także ze wstępnym kosztorysem oraz zaletami oferty Schmidt: projekt w cenie mebli; montaż gratis!

więcej...

projektowanie mebli kuchennych arrow bottom

Wizualizacja
Słuchamy Twoich potrzeb

Ważny moment: Nasz Doradca zaprezentuje Państwu trójwymiarową wizualizację kuchni. Będziecie mogli zobaczyć jej układ oraz funkcjonalność. Kolejnym plusem jest optymalizacja kuchni pod względem wydajności i użyteczności. Jeśli projekt zostanie przez Państwa zaakceptowany, po złożeniu zamówienia przejdziemy do następnego etapu.

więcej...

produkcja mebli kuchennych arrow bottom

Produkcja
Planowanie instalacji i produkcji

Nasz Doradca odwiedzi Państwa w domu i zweryfikuje ostateczne wymiary kuchni, układ instalacji i oświetlenia tak, aby projekt był w 100% dokładny. Po tej czynności Wasze zamówienie trafi do fabryki, gdzie rozpocznie się jego realizacja. Państwa nowa kuchnia będzie nie tylko oryginalna, ale też bardzo dobrze wykonana.

więcej...

montaż mebli kuchennych arrow bottom

Instalacja
Dostawa i montaż kuchni

To ważny dzień! Zespół Naszych Specjalistów rozpoczyna swoją pracę. Monterzy zainstalują kuchnię i wszystkie dodatki, zgodnie z regułami obowiązującymi w firmie Schmidt. Wszystko po to, aby zamówiony produkt spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Po skończonej instalacji kuchnia gotowa jest do użytkowania - jest czysta i idealnie dopasowana.

więcej...

odbiór mebli kuchennych arrow bottom

Akceptacja
Radość gotowania

Państwa kuchnia jest już rzeczywistością. Minęło trochę czasu od pierwszej wizyty w Salonie Schmidt. Nasz Doradca był z Państwem na każdym etapie realizacji zamówienia: pomagał dobrać kolor, styl i elementy kuchni. Możecie cieszyć się z idealnie wykonanej i dopasowanej kuchni Waszych marzeń. Firma Schmidt oferuje meble także do innych pomieszczeń. Może teraz kolej na łazienkę...? Zapraszamy!

więcej...

right arrow
zalety mebli schmidt