STREFA MOICH PROJEKTÓW
zobacz projekty mebli kuchennych

Współpraca z salonem mebli kuchennych Schmidt w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy architektów do współpracy z firmą Kuchnie Schmidt.
Warunki i szczegóły dotyczące umowy (współpracy) dostępne są w naszym salonie przy ul. Kwiatowej 3/3 w Poznaniu.

Chcemy podkreślić, że posiadamy bogatą ofertę modeli oraz szeroką gamę kolorystyczną mebli kuchennych i łazienkowych oraz wyposażenia całego mieszkania. Nasze dokonania w projektowaniu, realizacji i kształtowaniu kontaktu z Klientem wynikają z wieloletniego doświadczenia wiodącego producenta mebli.

Oferta współpracy z naszą firmę obejmuje świadczenie usługi pośrednictwa handlowego opartego na proponowaniu swoim klientom mebli marki Schmidt. W ramach współpracy udostępniamy możliwość korzystania z dostępnych w naszej firmie katalogów i próbników.

Zapraszamy do współpracy, gwarantując pełen profesjonalizm. Oprócz prowizji, proponujemy Państwu szkolenia, prezentacje oraz nagrody specjalne.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa chęć do osiągnięcia z nami sukcesu, prosimy o kontakt:
Piotr Czabajski
tel.: 61 223 61 00
email: info@schmidt-kuchnie.pl

współpraca z firmą schmidt kuchnie
left arrow

ETAPY TWOJEGO ZAMÓWIENIA

salon mebli kuchennych poznań arrow bottom

Powitanie
Zapraszamy do Centrum Doradztwa Schmidt

Witamy w Salonie Kuchni Schmidt. Państwa ciekawość została pobudzona; oglądając meble Schmidt odkryliście ich zalety, serie nastrojów, szereg modeli i kolorów. Nasz Doradca w salonie pomoże Państwu wybrać odpowiednią kuchnię. Zaufajcie mu, a marzenia o idealnej kuchni zmienią się w rzeczywistość.

więcej...

nowoczesne meble kuchenne arrow left

Styl
Odkryj Schmidt

Przyszedł czas na pracę Naszego Doradcy. Powinien on dokładnie poznać Państwa gust oraz oczekiwania, dlatego powiedzcie mu o wszystkich Waszych pomysłach. Doradca zaprojektuje dla Państwa kuchnię dopasowaną do Waszych potrzeb, stylu życia i zadań, które będzie miała spełniać. Czas spędzony z Doradcą z pewnością nie będzie czasem straconym i zaowocuje idealną kuchnią.

więcej...

wycena mebli kuchennych arrow bottom

Wycena
Dokonaj wyboru elementów

Nasz Doradca przedstawi Państwu schemat kuchni - wstępny szkic, dzięki któremu zobaczycie jak będzie wyglądać Wasza kuchnia. Przygotowane próbniki, pozwolą Wam w Salonie wybrać odpowiadającą Państwu kolorystykę kuchni oraz szereg szczegółów dotyczących jej funkcjonalności. Doradca zapozna Państwa także ze wstępnym kosztorysem oraz zaletami oferty Schmidt: projekt w cenie mebli; montaż gratis!

więcej...

projektowanie mebli kuchennych arrow bottom

Wizualizacja
Słuchamy Twoich potrzeb

Ważny moment: Nasz Doradca zaprezentuje Państwu trójwymiarową wizualizację kuchni. Będziecie mogli zobaczyć jej układ oraz funkcjonalność. Kolejnym plusem jest optymalizacja kuchni pod względem wydajności i użyteczności. Jeśli projekt zostanie przez Państwa zaakceptowany, po złożeniu zamówienia przejdziemy do następnego etapu.

więcej...

produkcja mebli kuchennych arrow bottom

Produkcja
Planowanie instalacji i produkcji

Nasz Doradca odwiedzi Państwa w domu i zweryfikuje ostateczne wymiary kuchni, układ instalacji i oświetlenia tak, aby projekt był w 100% dokładny. Po tej czynności Wasze zamówienie trafi do fabryki, gdzie rozpocznie się jego realizacja. Państwa nowa kuchnia będzie nie tylko oryginalna, ale też bardzo dobrze wykonana.

więcej...

montaż mebli kuchennych arrow bottom

Instalacja
Dostawa i montaż kuchni

To ważny dzień! Zespół Naszych Specjalistów rozpoczyna swoją pracę. Monterzy zainstalują kuchnię i wszystkie dodatki, zgodnie z regułami obowiązującymi w firmie Schmidt. Wszystko po to, aby zamówiony produkt spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Po skończonej instalacji kuchnia gotowa jest do użytkowania - jest czysta i idealnie dopasowana.

więcej...

odbiór mebli kuchennych arrow bottom

Akceptacja
Radość gotowania

Państwa kuchnia jest już rzeczywistością. Minęło trochę czasu od pierwszej wizyty w Salonie Schmidt. Nasz Doradca był z Państwem na każdym etapie realizacji zamówienia: pomagał dobrać kolor, styl i elementy kuchni. Możecie cieszyć się z idealnie wykonanej i dopasowanej kuchni Waszych marzeń. Firma Schmidt oferuje meble także do innych pomieszczeń. Może teraz kolej na łazienkę...? Zapraszamy!

więcej...

right arrow
zalety mebli schmidt